KARIÉRA

Volná pracovní místa

Hledáme šikovného kolegu / kolegyni na pozici:

pomocný/á účetní, na zkrácený úvazek

Náplň práce: pomocné účetní práce v systému Pohoda, jednoduché administrativní práce na podporu obchodního a servisního oddělení (vyřízení objednávek, správa eshopu, příprava podkladů, apod.). Jsme rodinný kolektiv, rádi Vás zaučíme a podpoříme v začátcích.

Pracovní doba: rozsah zkráceného úvazku mezi 80 – 120 hod./měsíc, rozvržení pracovní doby na domluvě.

Co nabízíme: příjemné pracovní prostředí, možnost osobního rozvoje, zkrácený úvazek na základě pracovní smlouvy, popř. DPP nebo DPČ (možnost domluvy), hodinovou mzdu dle domluvy při pohovoru, benefit maximálního stravenkového paušálu.

Co požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru ukončené maturitou, praxe v účetnictví a zkušenosti se systémem Pohoda výhodou, základní znalost angličtiny, případně němčiny výhodou.

Hledáme spolehlivého, samostatného a poctivého kolegu, který pěkně doplní náš stávající tým.

Životopisy zasílejte na: obchod.bicels@gmail.com, případně se telefonicky obracejte na tel. č.: 730 121 577.

Těšíme se na případnou spolupráci!